Redactie

Patrick Sins – lector Vernieuwingsonderwijs, Thomas More Hogeschool en lector Leren, Hogeschool Rotterdam (p.sins@thomasmorehs.nl)

Symen van der Zee – lector Wetenschap en Techniek in het onderwijs, Saxion (s.vanderzee@saxion.nl)

Luce Claessens – universitair hoofddocent, Universiteit Utrecht (l.c.a.claessens@uu.nl)

Steven Raaijmakers – onderwijskundig adviseur/trainer, Universiteit Utrecht (s.f.raaijmakers@uu.nl)

Lotte Henrichs – universitair docent, Universiteit Utrecht (l.f.henrichs@uu.nl)

Emmy Vrieling – universitair docent, Open Universiteit (emmy.vrieling@ou.nl)

Linda Sontag – senior beleidsmedewerker Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (l.sontag@nwo.nl)

Bart Staijen – Lerarenraad het Lerarencollectief (bart@lerarencollectief.nl)

Pieter-Jan Ruiter – bestuurslid Beroepsvereniging Academici Basisonderwijs (pieter-jan.ruiter@rvko.nl)

Jeroen S. Rozendaal – Hoofddocent, Hogeschool Rotterdam (j.s.rozendaal@hr.nl)

Jose Hermanussen – managing onderzoeker, ECBO (jose.hermanussen@ecbo.nl)

Laurence Guerin – lector Wereldburgerschap, Haagsche Hogeschool en practor burgerschap, ROC van Twente (L.J.F.Guerin@hhs.nl)

 

Partners

TOPS is meer dan dankbaar voor onze partners die net als ons open-access publiceren over praktijkgericht onderwijsonderzoek een warm hart toedragen: